شرایط و ضوابط استفاده
1.       تعریف
1.1.    سایت دیجی سازه (DIGISAZEH.com) ، که از این پس “دیجی سازه ” خوانده می شود، یک سرویس اینترنتی متعلق به آقایان بابک عابدینی، محمدرضا افخمی و مصطفی احمدی مروست می باشد که کلیه حقوق مادی و معنوی آن در اداره ثبت (مرکز مالکیت های معنوی http://iripo.ssaa.ir/ ) ثبت شده و برای نامبردگان محفوظ می باشد.
هر گونه کپی برداری از ایده و ساختار پرتال بدون کسب رضایت نامه کتبی از پدیدآورندگان فوق الذکر شرعا و قانونا ممنوع بوده و قابل پیگیرد خواهد بود.
1.2.     کاربر تضمین می کند که هنگام ثبت نام، این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را قبول و با آن موافقت کرده است. و هرگونه استفاده از خدمات و اطلاعات سایت به منزله موافقت با این قوانین و ظوابط است.

2.      شرايط عضويت و  استفاده از دیجی سازه
2.1.    خدمات دیجی سازه تنها به اشخاص حقيقي و حقوقي عرضه مي شود كه فعاليتشان قانونی و مطابق با قوانين جمهوري اسلامي و با رعايت كليه موازين حقوق فردي شهروندان صورت گيرد.
2.2.    ورود به صفحه اصلی سایت برای عموم آزاد است ولی برای فروش هرگونه کالا ،ثبت نام  و داشتن نام کاربری و کلمه عبور ضروری است.
2.3.     حفاظت از رمز عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و دیجی سازه مسوولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. در صورت افشاء شدن رمز عبور، کاربر موظف است مراتب را در اسرع وقت به مدیریت سایت اطلاع دهد و برای پیشگیری سریع از هرگونه سوء استفاده،  با کلیک بر لینک "کلمه عبور را فراموش کرده‌ام"،  بطور اتوماتیک کلمه عبور جاری را ملغی کرده و از طریق ایمیل یا پیامک کلمه عبور جدید خود را دریافت کند.
2.4.    کاربر عضو موظف است اطلاعات کاربری اعم از اطلاعات تماس،  شماره ثبت و سایر اطلاعات درخواستی را صحیح، دقیق و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات مراتب را در اسرع وقت به مدیریت سایت اطلاع دهد. هر گونه درج اطلاعات اشتباه در ثبت نام، خلاف قوانین سایت می باشد و مدیر سایت می تواند بدون اطلاع عضویت کاربر را غیر فعال نماید و حق عدم استرداد وجوه پرداخت شده به دیجی سازه را برای خود محفوظ دارد.
2.5.     کاربر عضو حق انتقال، فروش، اجاره، تخصیص و به اشتراک گذاشتن بخش یا همه این حساب کاربری و کلمه عبور (شامل اطلاعات مندرج در اعلام ها، حساب های کاربری تحت پوشش) خود را به هر نحوی، به شخص(حقیقی یا حقوقی) دیگر ندارد .
2.6.   در اجرای مفاد این سند، قطع سرویس و خدمات دیجی سازه در اثر وقایع  خارج از کنترل شرکت، شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، ممنوعیت یا محدودیت حکومتی (که مجموعا به آن "فورس ماژور" اطلاق می کنیم)، مسوولیتی را متوجه دیجی سازه و شرکت نمیکند. شرکت برای کاهش و سبک کردن تاثیرات فورس ماژور، تلاش حداکثر خود را خواهد کرد.
2.7.   مسئولیت صحت و درستی اعلام ها با کاربر اعلام کننده است ولی در صورت افزایش شکایت از سوی سایر کاربران، مدیریت سایت با کاربر مورد انتقاد تماس گرفته و موضوع را پیگیری خواهد کرد و در صورت لزوم به سایر کاربران اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت تکرار کاربر خاطی از سایت اخراج میگردد.
2.8.   کاربران خریدار تنها می توانند از این سایت در انتخاب کالاو اطلاعاتی از قبیل قیمت ، مشخصات فنی کالا و همچنین مشخصات فروشنده و سایر اطلاعات مربوطه استفاده نمایند و جهت خرید و دریافت کالا می بایست به صورت مستقیم با فروشنده وارد معامله شوند .
2.9    کاربران خریدار باید مطلع باشند که همواره  احتمال ارایه اطلاعات نادرست  و بعضا گمراه کننده  از سوی فروشندگان وجود دارد ،اگر چه سایت برای شناسایی و اطمینان از صحت اطلاعات ثبت شده توسط کاربران تمهیداتی خاص اندیشیده و در صورت مشاهده و گزارش  فعالیت شخص خاطی در سایت لغو می شود، اما از آنجا که تایید و اطمینان از درستی تمامی اطلاعات ثبت شده در اینترنت و سایت های اینترنتی بسیار مشکل است لذا این سایت تعهدی نسبت به این موضوع ندارد . بنابراین توصیه می شود کاربران، خود نسبت به ارزیابی و شناخت افرادی که با آنها در ارتباط کاری هستند اقدام نمایند .
2.10    هرگونه کپی برداری از اطلاعات در این سایت به منظور نشر مجدد و استفاده تبلیغاتی و بازاریابی ممنوع میباشد
2.11    استفاده مجدد از اعلام ها و اطلاعات مندرج در آنها بدون اجازه رسمی از مدیریت سایت در هر رسانه عمومی از هر نوع آن از جمله در سایت های دیگر اکیدا ممنوع است و مرتکبین این عمل بعنوان مصادیق جرائم رایانه ای تحت تعقیب قانونی قرار میگیرند.

3.     شرایط فروش کالا در دیجی سازه
3.1    در دیجی سازه تنها افراد حقوقی مجاز به فروش کالا و خدمات میباشند
3.2    کاربر عضو ( طلایی ، نقره ای و یا برنزی ) پس از ثبت کاربری و ارتقاء کاربری از سوی سایت مجاز به ثبت شرکت می باشد که فعالیت شرکت پس از تایید در دیجی سازه مجاز می باشد .
3.3    کاربر عضو ( طلایی ، نقره ای و یا برنزی ) موظف است در هنگام ثبت محصولات از وارد کردن هر گونه اطلاعات اشتباه و نادرست که منجر به گمراه کردن خریدار شود پرهیز نماید و در صورت مشاهده موارد این چنینی ، محصول بدون اطلاع به کاربر توسط مدیر سایت غیر قابل انتشار می شود  .
3.4    دیجی سازه این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر محصول و کالایی که مطابق با اهداف سایت نباشد یا به نوعی سایت را دچار خسارت و زیان نماید و یا از موارد توافق نامه سر پیچی کند، حذف نماید .

4.     حریم شخصی کاربران
4.1.     دیجی سازه متعهد می شود که اطلاعات کاربر شامل نام، تلفن، تلفن  همراه، فکس، آدرس، شماره پیامک، ایمیل و غیره را به جز در اعلام های او (و با رضایت او در هنگام ثبت هر اعلام) در اختیار سایر کاربران و یا اشخاص متفرقه و غیر مسئول قرار ندهد.
4.2.      اطلاعات کاربر تنها برای بهبود خدمات، توسعه خدمات، پیشنهاد های خاص به سایر کاربران و موارد نظیر استفاده میشود و دیجی سازه متعهد میشود این اطلاعات را تحت هیچ عنوان در اختیار رقبای کاربر قرار ندهد.

5.     پرداخت ها و مسائل مالی
5.1.     دیجی سازه هيچگونه مسووليتي درمورد توافق هاي مالی مابين کاربران و بارنامه و مسائل بیمه و امثال آن ندارد. این امور خارج از سیستم دیجی سازه انجام میشوند.
5.2.      کاربر عضو (طلایی ، نقره ای و یا برنزی ) با پرداخت حق اشتراک و پس از تایید آن توسط دیجی سازه میتواند از خدمات دیجی سازه استفاده کند. دیجی سازه مجاز است حق اشتراک را به صلاحدید خود افزایش دهد. در صورت افزایش حق اشتراک مراتب به کاربر از پیش اطلاع داده میشود و در هر صورت، افزایش مشمول پرداخت های قبلی یا جاری نخواهد شد.

6.     تغییر قوانین
6.1     دیجی سازه حق به روز رسانی این قوانین را در هر زمان (که بدون هیچ محدودیتی شامل تغییر یا حذف خدمات یا مفاد قوانین میتواند باشد) خواهد داشت. از آنجا که این قوانین همواره در خود سایت قابل دسترسی میباشد و در هر زمان آخرین نسخه بروز شده آن در دسترس مراجعین به سایت بدون نیاز به حساب کاربری قرار دارد، این کاملا به عهده کاربر است که به مجرد دریافت اطلاع رسانی درمورد تغییرات از طریق پست الکترونیکی و پیامک، از آخرین نسخه به روز شده این سند مطلع شود .  آخرین نسخه به روز شده از این سند با کلیک روی پیوند "قوانین و مقررات  " که در انتهای صفحات وب سایت شرکت، قابل مشاهده و دریافت است .