تماس با ما

مرکز پشتیبانی 24/7
 call
+98 51 36082022
 fax
+98 51 36082022


آگاهانه, برترین ها را انتخاب کنید

گروه برنامه نویسی کویر پاژ و شرکت تبلیغاتی بهنماد با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در صنعت تبلیغات، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ، مجری طرح های بسیاری در سطح استان خراسان و استانهای همجوار و در مناطق جنوبی کشور بوده است . روی آوری این شرکت به استفاده از از روشها و وشیوه های نوین و استفاده از دانش روز همواره از دغدغه های مدیران این شرکت بوده است  .

 

دغدغه ای که باعث شد مدیران شرکت گامی مهم در یکی دیگر از عرصه تبلیغات (دیجیتال مارکتینگ) بردارند . تنوع وگستردگی کالاهای جدید و نوین در صنعت ساختمان و همچنین ظهور تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات از یک طرف و از طرف دیگر به روز نبودن و عدم گستردگی شبکه اطلاع رسانی و فروش و بازاریابی محصولات و عدم بهره گیری از شیوه های نوین فروش و بازاریابی و تبلیغات در عصر ارتباطات و بی توجهی به جامعه عظیم مهندسان فعال در بخش صنعت ساختمان ، ما را بر آن داشت در راستای استفاده از فن آوری های نوین فروش و اطلاع رسانی و در جهت بهره گیری همگانی از آخرین تکنولوژی و محصولات نوین ساختمانی و تکیه بر تجارب گذشته با کمک مجرب ترین متخصصان حوزه تجارت الکترونیک و برنامه نویسی اقدام به طراحی و راه اندازی اولین پرتال  b2b در صنعت ساختمان به نام دیجی سازه به آدرسwww.digisazeh.com بنماییم .


این پرتال که با شعار " گسترده و آگاهانه, برترین ها را انتخاب کنید " شروع به فعالیت نموده است ؛قصد دارد تمامي فعالان عرصه صنعت ساختمان اعم از سازمان هاو ادارات دولتي مرتبط ، توليد كنندگان مصالح ، تاسیسات ، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی، شرکت های ارایه دهنده خدمات فنی و مهندسی در صنعت ساختمان ، مراكز علمي و پژوهشي مرتبط ،جامعه مهندسين راه و ساختمان ،دانشجويان و اساتيد دانشگاه ها ،شركت هاي واردات و صادرات وساير خريداران عمده را در برگيرد و در اين فضا علاوه بر دسترسي به آخرين اخبار، اطلاعات علمي و پژوهشي ،انجام هر گونه دادوستد محصول و خدمات براي همه كس ، درهمه جا و درهروقت به آساني صورت پذيرد.

 

اميد داريم بتوانيم باگسترش اين پرتال در داخل كشور، ضمن ارائه خدمات گسترده به جامعه بزرگ فنی و مهندسی به معرفي هرچه بهتر کالا ها و تولیدات در این صنعت در بازارهاي داخلی و بين الملل بپردازیم و نیز باعث حضور پررنگتر ایرانیان در صادرات محصولات به ساير كشورها باشيم .