اخبار » اخبار صنعت ساختمان تعداد بازدید: ۶۰۵

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه 95 هزار متقاضی پاکت مدارک خود را تحویل داده‌اند، گفت: فقط 80 هزار واحد مسکن مهر در پردیس می‌سازیم، زیرا باقی این تعداد ریزش دارند و تمام آنها ثبت نام را تکمیل نمی‌کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۵/۰۷ ۱۴:۵۷:۲۵


مهدی هدایت با اشاره به ثبت نام مسکن مهر در شهرجدید پردیس، اظهار داشت: 95 هزار نفر تاکنون پاکت های ثبت نام را تحویل داده اند که 41 هزار نفر از این تعداد ثبت سامانه شدند.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه متقاضیانی که مدارک آنها کامل باشد با آنها تماس گرفته می شود، بیان کرد: پایش مدارک در شرکت عمران شهر جدید پردیس در حال انجام است و به متقاضیانی که مدارک خود را تکمیل نکرده باشند با پیامک اطلاع داده می شود.

وی تصریح کرد: اولویت ثبت نام کنندگان با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کرده باشند که پس از بررسی مدارک، با آنها تماس گرفته خواهد شد تا برای تکمیل ثبت نام و واریز پول اقدام کنند.

هدایت در پاسخ به این پرسش که در ابتدا عنوان کردید که 80 هزار واحد مسکن مهر می سازید اما از 95 هزار نفر ثبت نام کردید، گفت: الان هم می گوییم که فقط 80 هزار واحد مسکن مهر در پردیس می سازیم زیرا باقی این تعداد ریزش دارند و تمام اینها ثبت نام را تکمیل نمی کنند.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه حتی احتمال می رود بیش از 15 هزار نفر هم ریزش داشته باشد، افزود: آورده متقاضیان از 5 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان تعیین شده که برای واحدهای با پارکینگ در محوطه 5 میلیون تومان و با پارکینگ مسقف 10 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه هرچه زودتر متقاضیان آورده خود را بپردازند واحدها هم با سرعت بیشتری آماده می شوند، گفت: این پروژه قرار است که در مدت 18 ماه به پایان برسد بنابراین زمان پرداخت سهم آورده تاثیر زیادی در تکمیل واحدها دارد.

منبع : مهر