اخبار » اخبار صنعت ساختمان تعداد بازدید: ۵۲۹

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان از تسهیلات خرید مسکن 10 تا 25 میلیون تومانی به نخبگان و استعدادهای برتر شاغل در مقاطع تحصیلات تکمیلی خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۵/۰۵ ۱۳:۵۳:۲۵


دکتر طالبی افزود: امسال، این تسهیلات به مبلغ 10 تا 25 میلیون تومان بر اساس شرایط محیطی و محل زندگی به افراد اعطا می‌شود.

وی اظهار کرد: اعطای بورس تحصیلی شهید احمدی در مقطع دکترا ویژه نخبگان و استعدادهای برتر از دیگر برنامه‌های امسال این نهاد است.

طالبی ادامه داد: نخبگان درصورت تایید بنیاد ملی نخبگان می‌توانند در دانشگاه‌ها و مراکز علمی برتر ادامه تحصیل دهند و تا کنون بیش از 11 هزار نخبه و استعداد برتر در کشور شناسایی شده است.

وی با اشاره به این که آیین‌نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاه‌های اجرایی تصویب و به استانداری‌ها ابلاغ شده است، گفت: بر اساس این آیین‌نامه، نخبگان و استعدادهای برتر طبق نیاز هر دستگاه اجرایی با اولویت و شرایط آسان‌تری استخدام می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان خاطرنشان کرد: نخبگان شاغل در دستگاه‌های اجرایی با ارتقای شغلی، در یک رتبه بالاتر از رتبه تعیین شده قرار می‌گیرند و کارمندانی که قبل از ابلاغ این آیین‌نامه، جزء استعدادهای برتر بودند نیز، از مزایای این آیین‌نامه بهره مند می شوند.

منبع : ایسنا